3 modele gogli Atomic z sezonu 2015/2016

google narciarskie

Zastanawiasz się jaki model gogli najlepiej wybrać? Mamy dla Ciebie kilka bardzo ciekawych propozycji, które zdecydowanie powinny Cię ucieszyć i sprawić, że jazda na stokach będzie dla Ciebie jeszcze przyjemniejsza.

Revel 3 Photochromic

Zapewniają bardzo dobrą widoczność oraz dopasowanie do twarzy. Wyposażone w średniej wielkości oprawki oraz system Live Fit, który gwarantuje jak najlepsze dopasowanie ich do twarzy. Przegubowy zawias sprawia, że możliwe jest ich dopasowanie do niemalże każdego modelu kasku, co jest niekiedy bardzo ważne. Gogle mają podwójne sferyczne szyby ze specjalną lustrzaną powłoką, która skutecznie zapobiega ich parowaniu.

Revel 3 Photochromic

Revel 3 M

Kolejny model z serii Revel, która jest przez użytkowników bardzo chwalona. W tym wypadku również mamy do czynienia z ulepszeniami, które ułatwiają dopasowanie do twarzy oraz sferyczne szyby zapobiegające parowaniu. Warto nadmienić, że lustrzana powłoka na szybkach została wyprodukowana przez Carl Zeiss Vision, co zapewnia 100% ochrony przed promieniami UVA oraz UVB. Dzięki specjalnym klipsom umieszczonym obok szybki można ją w razie potrzeby szybko wymienić.

Revel 3 M atomic

Savor2 M White

Wysokiej jakości gogle wyposażone w ramkę Live Fit Frame ze wsparciem technologii Medium Fit. Gwarantują niezwykle dobrą widoczność w każdych warunkach i z pewnością nie będą parowały za sprawą szybki Cylindrical PC. Oczywiście o ochronie przed złośliwym promieniowaniem nie trzeba wspominać, bowiem gogle są wyposażone w odpowiednie rozwiązania, które im zapobiegają.

Ostateczny wybór należy do Ciebie. Przedstawiliśmy Ci jednak jedne z najlepszych propozycji tego sezonu, abyś na spokojnie mógł się z nimi zapoznać i ewentualnie podejmować konkretne decyzje. Jesteśmy przekonani, iż na tych goglach się nie zawiedziesz i z pewnością posłużą Ci przez długi czas.

Savor2 M White Atomic

A jeśli szukasz gogli narciarskich w dobrej cenie sprawdź ten sklep: http://www.ski24.pl/gogle-189-k.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

13 − 12 =