Atomic Bluester Doubledeck – kto powinien je kupić

Chris Davenport and Siegfried Rumphuber testing the new Kastle Ski prototypes at Portillo, Chile September 1, 2007.
©J.Selkowitz/SelkoPhoto

Jeśli lubisz ostrą i agresywną jazdę po narciarskich stokach, to narty z serii Atomic Bluester Doubledeck mogą okazać się idealnym wyborem. Dzięki zastosowanym technologiom i specjalnej konstrukcji zapewnią niesamowite wrażenia każdemu, kto przynajmniej raz ich założy.

Reaktywność i dynamika

Świetnie sprawują się na przygotowanych stokach, gdzie zapewniają szybką i dynamiczną jazdę. Bardzo dobrze sprawują się podczas wykonywania niedługich, podkręconych skrętów w slalomie. Szczególnie zasługuje tutaj na uwagę technologia RAMP, która stale pomaga dopasowywać pozycję narciarza względem nart. Gwarantuje to trzymanie odpowiednio pochylonego ciała przy każdym skręcie.

Doubledeck 3.0

Zapewne każdy zdaje sobie sprawę z tego, jak uciążliwe mogą być nadmierne drgania nart. Dzięki zastosowaniu technologii Doubledeck 3.0 możliwe stało się znaczne wytłumienie drgań i uzyskanie bardzo mocnych przyśpieszeń. Narty umożliwiają łatwiejsze zapoczątkowanie każdego skrętu, co jest przydatne przy większych prędkościach, jak i również dla osób początkujących.

Race Rocker z lekko uniesionymi dziobami może zagwarantować bardzo dobre trzymanie się krawędzi, kiedy ktoś szusuje po dość twardym podłożu.

Atomic Bluester Doubledeck

Atomic Bluester Doubledeck - wiązania

Dla kogo najlepsze?

Potencjał Atomic Bluester Doubledeck wykorzysta przede wszystkim taka osoba, która ma już za sobą jakieś doświadczenie. Jeśli jesteś początkującym, to lepiej na samym początku zainwestować w nieco tańsze opcje, a te zostawić sobie na później. Narty są bardzo szybkie i niezwykle łatwe w obsłudze, więc na pewno nikt nie powinien mieć z nimi najmniejszych problemów podczas użytkowania.

Na pewno dla niektórych przeszkodą może być cena, która w tym wypadku nie należy do najniższych. Jednakże przy tych możliwościach nart jest ona jak najbardziej współmierna do uzyskiwanych rezultatów oraz ich wysokiej jakości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

five × three =