Atomic Cloud 8 – dlaczego warto je kupić?

Narty Atomic Cloud 8

Jeśli szykujesz się na to, aby niebawem szusować po najlepszych stokach w Polsce lub poza jej granicami, to koniecznie warto byłoby się wyposażyć w odpowiedniej jakości narty. Atomic Cloud 8 to wyjątkowy produkt, który znany jest już od jakiegoś czasu na rynku. Ale czy warto go kupić?

Jakość wykonania

Sprzęt wyróżnia się na tle innych bardzo dobrze wykonaną konstrukcją, która została oparta o technologię Women Flex Zones. Otóż polega to na tym, że na ich dziobach rozmieszczono 6 różnych punktów, które odpowiedzialne są za regulowanie sztywności nart. Dzięki temu poruszają się one niezwykle płynnie i lekko. Dodatkowym atutem jest łatwe inicjowanie skrętu.

W przypadku tego modelu mamy również lekko uniesioną piętę, co sprawia, że podczas zjazdów kręgosłup jest mniej obciążony, a sylwetka idealna.

Atomic Cloud 8
Źródło: sport-bilek.cz

Dla kogo kierowane?

Atomic Cloud 8 to sprzęt przeznaczony dla kobiet, z naciskiem na mniej zaawansowane panie. Z pewnością będzie on w stanie dostarczyć niesamowitych wrażeń podczas jazdy i zapewnić wspaniałe wspomnienia na bardzo długi czas. Narty są w stanie zagwarantować bardzo dobry przekaz sił i świetne trzymanie krawędzi na trasach, co jest bardzo ważne, szczególnie dla początkujących użytkowniczek. Doskonale sprawdzi się podczas szybkiej jazdy, na przygotowanych trasach.

Jeśli chodzi o cenę, to z pewnością jest ona na odpowiednim poziomie i na pewno nikt nie powinien się przestraszyć. Są to narty skierowane do standardowych odbiorców, które są w stanie zapewnić niemało dobrych wrażeń. Jak najbardziej warte kupna.

Więcej możecie zobaczyć na nagraniu video:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

fifteen − ten =