Atomic Vario Series – co jest charakterystyczne dla tej linii?

Atomic Vario

Odpowiednie narty to podstawa udanego szusowania po stokach. Jedną z najciekawszych serii nart na rynku jest Atomic Vario Series i to właśnie od niej powinny zacząć wszystkie osoby początkujące. Narty wyróżniają się specjalną konstrukcją, dzięki czemu można mieć nad nimi lepszą kontrolę podczas jazdy. Dodatkowo są wzmocnione włóknami węglowymi, które znacznie zwiększają wytrzymałość.

Technologia Piste Rocker

Jest to jedna z najciekawszych cech charakterystycznych, dla nart z serii Atomic Vario Series. Umożliwia ona łatwiejsze pokonywanie skrętów, co często jest bolączką wielu początkujących adeptów sportów zimowych. Tutaj producenci po wielu testach zminimalizowali ten problem.

Narty bardzo dobrze sprawują się na każdym stoku. Zostały zaprojektowane w taki sposób, żeby dostarczały możliwie jak największej frajdy zarówno na przygotowanych stokach, jak i również takich, gdzie narciarz zastanie nieruszony śnieg.

Nowoczesny wygląd

Z całą pewnością nie może ujść niczyjej uwadze bardzo ciekawy wygląd produktów Atomic Vario Series. Zostały one tak zaprojektowane, żeby nie tylko gwarantowały wspaniałe wrażenia podczas jazdy, ale również bardzo dobrze się prezentowały. Mamy tutaj połączenie standardowej kolorystyki, którą połączono z nowoczesnymi i jasnymi wstawkami oraz kontrastującymi napisami. Całość prezentuje się nowocześnie i cieszy oko.

Czy tylko dla początkujących?

W żadnym wypadku! Narty z serii Atomic Vario Series świetnie nadają się dla wszystkich osób, które wybierają się na narty i chcą spędzić kilka dni bawiąc się wspaniale na śniegu. Nie jest ważne, czy jesteś początkującym adeptem szusowania po stokach, czy bardziej zaawansowanym.

Zdecydowanie przystępne są ceny, dzięki czemu bez problemów będzie sobie mogła na niech pozwolić większość osób. Być może nie jest to sprzęt idealny i również ma swoje wady, jednakże w tej klasie cenowej i jakościowej będzie dla wielu osób idealnym wyborem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1 × three =