Buty Atomic Hawx

atomic hawx 80

Atomic to uznany austriacki producent sprzętu narciarskiego. Wiadomym jest, jak istotne w narciarstwie są deski. Ale nie mniej ważną rolę odgrywają dobre buty.

Firma wykonała wiele typów butów narciarskich, a wśród nich między innymi obuwie Atomic Hawx. Tu możemy wyszczególnić dwa typy tegoż obuwia, choć na uznanie zasługuje i wiele innych. Mowa tu o modelu Hawx 80 i Hawx 100.

Buty dla średnio-zaawansowanych narciarek

W przypadku modelu Atomic Hawx 80 mówimy o butach dla średnio-zaawansowanych narciarek. Buty te wyposażone są w specjalne strefy i-Flex, które to odpowiedzialne są za naturalny ruch stopy, jak również odpowiednią dla niej stabilizację. Ponadto są one tak skonstruowane, że pozwalają na wykonywanie wielu manewrów. Jeżeli chodzi o ich parametry, to mówimy tutaj o szerokości medium, sztywności (flex index) 80, rozmiarach od 22.5 do 27.5 i klamrach 4xmicro w całości z aluminium.

Atomix Hawx 80

Buty do jazdy dla zaawansowanych narciarek

Buty Atomic Hawx 100 cieszą się dużym powodzeniem wśród narciarek i przeznaczone są do bardziej zaawansowanej jazdy. Wykonane zostały w technologii MEMORY FIT. Mówimy tu o wysokim stopniu wygody i stabilizacji stopy. Tak jak w modelu Hawx 80, tak i w tym zastosowano wiele nowinek technologicznych wpływających na komfort jazdy. Co do parametrów to mowa tutaj o szerokości medium, sztywności 100, rozmiarach od 22.5 do 27.5 i klamrach 4xmicro z aluminium.

Buty Hawx 100

Technologia MEMORY FIT

Omawiane tu modele butów przeznaczone są dla kobiet oddających się białemu szaleństwu. Co jest istotne wspomniana tu technologia MEMORY FIT to standard w tego typu butach, i mówimy tu o tym, że skorupa tego obuwia po nagrzaniu staje się plastyczna i doskonale dopasowuje się do stopy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

16 − thirteen =