Narty Atomic Affinity Air i Pure

atomic affinity

Mogłoby się wydawać, że jakiekolwiek narty wybierzemy to będą one pasować dla każdego. Że wystarczy jedynie wybrać deski odpowiedniej marki, bo nie ma to jak sprzęt dobrej firmy. I owszem, dobre narty najlepiej, jeżeli będą pochodzić od renomowanego producenta.

Nie każdy jednak wie, że są takie firmy, które specjalizują się w produkcji nart przeznaczonych dla konkretnej płci. Ze względu na sylwetkę, wagę i siłę mężczyzna różni się od kobiety i te właśnie zależności wzięli pod uwagę producenci nart firmy Atomic.

Narty stworzone dla kobiet

Zaliczane do All/Mountain/All Round narty Atomic Affinity przeznaczone są właśnie specjalnie dla kobiet. Mamy tu przede wszystkim dwa typy nart zjazdowych. I tu zarówno Atomic Affinity Air, jaki Atomic Affinity Pure zaliczane są do jazdy dla początkujących, a zatem nie mówimy tu o nartach dla zawodowców czy doświadczonych narciarzy. To po prostu narty rekreacyjne. Zarówno jedne, jak i drugie posiadają w tym względzie wiele zalet.

Warto wspomnieć przede wszystkim o:

– przystosowaniu do pokonywania różnych tras, również tych poza stokiem

– łatwości przejścia z krawędzi na krawędź dzięki odpowiedniej szerokości nart

– możliwości szybkiej inicjacji skrętu

– designowi odpowiadającemu damskim gustom (głównie kolorystyka)

Narty Affinity Pure

Nieco bardziej uniwersalne w tym względzie okazują się Affinity Pure, które są przeznaczone nie tylko dla narciarek początkujących, ale także średnio-zaawansowanych. Zarówno jedne, jak i drugie projektowane były z myślą o bezpiecznej jeździe, a zatem w miarę dobrze trzymają się podłoża nawet w przypadku błędów wynikających z braku doświadczenia.

ATOMIC AFFINITY AIR

Atomic Affinity Air

ATOMIC AFFINITY PURE

Atomic Affinity Pure

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ten − 4 =