Narty Atomic dla kobiet – Affinity

NartyAtomic dla kobiet – Affinity

Narty Atomic Affinity to sprzęt, który sprawdzi się nie tylko na przygotowanych stokach, ale także na trasach z nieubitym i miękkim śniegiem. Niżej znajdziesz opis najpopularniejszych modeli z parametrami technicznymi i najważniejszymi informacjami.

Allround i All Mountain – co to właściwie oznacza?

Narty, który widzisz na stokach to najczęściej narty należące do grupy All Mountain – są lekkie w prowadzeniu, dobrze sprawdzają się przy jeździe rekreacyjnej i dla osób początkujących. Z kolei narty allround są już przeznaczone dla osób bardziej zaawansowanych technicznie. Także bardzo popularne i ułatwiające robienie szybkich postępów w nauce.

Linia Atomic Affinity łączy w sobie cechy Allround i All Mountain, dlatego to dobry wybór dla Pań chcących cieszyć się jazdą i rozwijać swoje umiejętności.

ATOMIC AFFINITY PURE

atomic-affinity-pure-womens-ski-large

Sezon: 2014/2015

Preferowany styl jazdy: allround i all mountain – oznacza to, że nawet początkujące Panie powinny sobie dobrze poradzić.

Taliowanie: 120,5 – 79,0 – 99,5

Zakres wiązań [mm]: 229 – 336

Promień skrętu [m]: 13,4

Długość: 148 cm

Technologie, które zostały w nich użyte to przede wszystkim: step down sidewall zapewniająca lepszą przyczepność oraz all mountain rocker ułatwiająca wykonanie skrętu. Szczególnie ważne jest dopasowanie nart do kobiecej anatomii – profil V-shape.

Model Affinity Pure jest lekki, bardzo łatwy w prowadzeniu i wyróżnia się ciekawymi wzorami oraz designem.

Najlepiej połączyć je z wiązaniami Atomix Xte 10 Lady.

ATOMIC AFFINITY AIR

Atomic Affinity Air

Sezon: 2014/2015

Preferowany styl jazdy: allround i all mountain

Taliowanie: 118,5 – 74,0 – 97,5

Zakres wiązań [mm]: 229 – 336

Promień skrętu [m]: 12,5

Długość: 146 – 152 cm

Podobnie jak model Atomic Affinity Pure wyposażone są w technologie all mountain rocker i V-shape. Bardzo dobrze sprawdzą się dla początkujących i średniozaawansowanych narciarek na dobrze przygotowanych stokach, jak i przy pojawiających się nierównościach. Model polecany dla kobiet, które cenią jakość i bezpieczeństwo.

Także zestawiane z wiązaniami Atomic XTE 10 Lady.

Poza tymi dwoma modelami seria proponuje jeszcze: Affinity Sky i Storm.

Jeśli zastanawiasz się nad zakupem modelu Atomic Affinity porozmawiaj z ekspertem i dobierz właściwe narty do swojego wzrostu i wagi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

19 − seventeen =